DSC2350 Enhanced NR 1 scaled e1718175861108

Zdrowy styl życia. Aneta Lenert trener odżywiania i EMS.

EDUKACJA I ROZWÓJ KARIERY

Kolejnym krokiem było podjęcie oczywistego kierunku studiów – AWF. Od małego bawiłam się w nauczycielkę. Prowadziłam dziennik nauczycielski, a moimi pierwszymi uczniami byli siostra i kuzyn. Na studiach pozyskałam niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu aktywności fizycznej, żywienia oraz psychologii. Po ukończeniu studiów ukończyłam staż w Klubie zdrowego stylu życia mojej mentorki Zofii Szklarczyk. W 2013 roku otworzyłam własny Klub BE Fit.

 

Nasza trenerka: Aneta Lenert

„10 LAT TEMU ZACZĘŁO SIĘ MOJE DRUGIE ŻYCIE”

Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy zachorowałam na Hashimoto. Przytyłam 12 kg, towarzyszyło mi chroniczne zmęczenie, włosy wypadały garściami, brzuch miałam wzdęty, jakbym była w 4 miesiącu ciąży. Często bywały dni pełne apatii. Dzisiaj jestem wdzięczna za tę chorobę, gdyż wymusiła na mnie czas przeżyty w samotności i dojście do głębszych refleksji. Stałam się osobą empatyczną. Dzisiaj patrzę na ludzi „okiem miłości” i w każdym widzę dobro i potencjał. Kiedy zrozumiałam, że mam realny wpływ na kondycję psychofizyczną społeczeństwa, to odmieniło mnie to doszczętnie. Świadomość, że edukacja przynosi wielkie zmiany w życiu, sprawiła, że moja praca stała się misją. Po jakimś czasie zdałam sobie sprawę, że jestem tylko jednostką na rynku i nie jestem w stanie wydłużyć doby i rozdwoić się. I tak rozpoczęła się moja praca jako szkoleniowca. Spod moich skrzydeł otworzyło się już 25 Klubów zdrowego stylu życia i misja krzewienia zdrowia dotarła już do wielu miast ościennych Bytomia oraz za granicę.


Czy możesz nam zdradzić sekret swojej fit sylwetki oraz swoich podopiecznych?

Kluczem do zrozumienia sekretu jest to, aby wiedzieć, że każdy cel ma dwa etapy. Pierwszy to etap akcji, gdzie dążymy do celu, a drugi to utrzymanie. Trzeba więc tak dobrać system odżywiania, by móc go kontynuować do końca życia. Tak do końca życia! Trzeba przeprogramować swoją głowę na to, że nie będę przez jakiś czas stosować modnej diety cud, tylko decyduję się na przejście na całe życie na zdrową stronę mocy. I tutaj przychodzę ja z pomocną dłonią. Wyposażam moich podopiecznych w wiedzę i umiejętności z zakresu dokonywania dobrych wyborów żywieniowych. Uczę podopiecznych jak komponować zdrowe posiłki, oczyścić organizm, podkręcić metabolizm, jak zrobić zdrowe zakupy, itp.Nasi trenerzy: Kamil Rochalski i Aneta Lenert.

Nasi trenerzy: Kamil Rochalski i Aneta Lenert.

SKĄD ZAINTERESOWANIE EMS?

Przez zupełny przypadek! Trener Kamil Rochalski obserwował mnie od dłuższego czasu na siłowni i zaproponował, bym prowadziła zajęcia treningu personalnego EMS. Postanowiłam sprawdzić z czystej ciekawości. Warunek był jeden. Musiałam przetestować na sobie, żeby z czystym sumieniem polecać innym. Doświadczyłam i po 20 minutach poczułam się, jakbym zrobiła ciężki 2 h trening na siłowni. I wtedy napadła mnie jedna myśl: „To jest idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią ćwiczyć lub nie mają czasu”. Nie można oczekiwać, że każdy tak ja ja będzie zajaranym sportowcem od małego.

Jeśli znajdujesz się właśnie w tej grupie, to trening EMS jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Szybko, śmiesznie i skutecznie! Śmiesznie dlatego, że tak zazwyczaj ludzie reagują na prąd śmiechem 😊 A jeśli zareagujesz inaczej, to spokojnie, mam w rękawie kilka żarcików😊 Widzimy się w KLUBIE FSC😊 Piona!